N-VA Liedekerke zet zich in voor "Nooit Meer Oorlog"

Op 11 november 2010

Al meer dan een kwarteeuw neemt N-VA Liedekerke (voorheen VU Liedekerke) deel aan de jaarlijkse bloemenhulde aan de gesneuvelden uit de beide wereldoorlogen. Meer dan ooit moet de verzuchting van de frontsoldaten, “Nooit Meer Oorlog”, ernstig genomen worden. De huidige oorlogshaarden in de wereld laten er geen twijfel over bestaan dat alleen overleg - geen militaire actie - een duurzame oplossing kan bieden tussen landen en volkeren. Nu de herinnering aan de wereldoorlogen van de 20ste eeuw allengs dreigt verloren te gaan bij onze jeugd wil de N-VA ervoor ijveren die herinneringen levendig te houden. Wie zijn geschiedenis niet kent, is immers gedoemd die opnieuw te beleven.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is