N-VA Liedekerke heeft een 'Hart voor onze HoReCa'

Op 19 mei 2021, over deze onderwerpen: Gemeenteraad

N-VA-gemeenteraadslid Kim Van Muylem deed tijdens de “eerste golf” al enkele voorstellen om de Liedekerkse horeca te ondersteunen, maar deze werden grotendeels niet weerhouden door het gemeentebestuur. Op de gemeenteraad van donderdag a.s. doet hij een nieuwe oproep om onze horeca te ondersteunen waar nodig om Liedekerke weer bruisend te maken.

 

N-VA Liedekerke roept het gemeentebestuur op om in dialoog te blijven treden met onze lokale horeca en open te staan voor meerdere initiatieven om hen te ondersteunen.

 

Enkele mogelijke voorstellen zijn: 

 

  • ‘LikertZomerbar’: tijdens de markt of in het weekend wordt het plein aan de kerk opengesteld om een pop-up bar, beheerd door de cafés;
  • Duivels Dorp: corona-proof kijken naar de Rode Duivels;
  • Park met Hart-concert in augustus...

 

Onze partij pleit ook voor een ‘Horeca-bon’ voor onze Jeugd-, Sport- en Cultuurverenigingen, waarmee deze worden aangespoord om na de activiteiten een bezoekje te brengen aan de lokale Horeca, onder het mom: “Praat na in onze Likertse HoReCA!

 

N-VA hoopt dat het gemeentebestuur dit maal wél oren heeft naar steun voor onze horeca!

Foto-album

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is